Profil společnosti

GEMYA,spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20021–5 zaměstnanců
IČO: 26287251DIČ: CZ26287251plátce DPHDS: n8u72wjSp. zn.: C 4204143, Čučice, 66491

Základní údaje

IČO
26287251
DIČ
CZ26287251
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
31. 5. 2002
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 42041, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Způsob jednání za společnost: Jednatelé jednají za společnost každý samostatně a podepisují se za společnost tak, že k obchodní firmě společnosti připojí svůj vlastnoruční podpis.
Datová schránka
n8u72wj
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

43, Čučice, 66491

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

YVONA KUNEŠOVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

194 tis. Kč

42.4 %

Vlastní kapitál

−24 tis. Kč

200.0 %

Cizí zdroje

218 tis. Kč

30.4 %

Míra vlastního kapitálu

-12,4 %

273.7 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

385 tis. Kč

12.3 %

Čistý zisk

−48 tis. Kč

536.4 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • Pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě
  • Příprava a vypracování technických návrhů
  • Hostinská činnost

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ26287251
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 461
Zveřejněné účty
895338001/5500
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí GEMYA,spol. s r.o.?

Společnost GEMYA,spol. s r.o. sídlí na adrese 43, Čučice, 66491.

Jaké má GEMYA,spol. s r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti GEMYA,spol. s r.o. je 26287251, DIČ je CZ26287251.

Kdy vznikla GEMYA,spol. s r.o.?

Společnost GEMYA,spol. s r.o. vznikla 31. 5. 2002.

Je GEMYA,spol. s r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost GEMYA,spol. s r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ26287251).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:15:13.007Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-21T06:32:31.724Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 6. 2026