Profil společnosti

Chirurgie REPROS, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20016–9 zaměstnanců
IČO: 26259907DS: zykvrr8Sp. zn.: C 40748Vrchlického 2497, Jihlava, 58601

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,811 mil. Kč

85.7 %

Vlastní kapitál 2024

1,661 mil. Kč

120.3 %

Cizí zdroje 2024

150 tis. Kč

32.1 %

Míra vlastního kapitálu 2024

91,7 %

18.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva461 tis. Kč276 tis. Kč
Oběžná aktiva499 tis. Kč1,535 mil. Kč
Celková aktiva975 tis. Kč1,811 mil. Kč
Vlastní kapitál754 tis. Kč1,661 mil. Kč
Cizí zdroje221 tis. Kč150 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč
Krátkodobé závazky221 tis. Kč
Pasiva celkem975 tis. Kč1,811 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,924 mil. Kč

23.7 %

Čistý zisk 2024

908 tis. Kč

401.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby3,172 mil. Kč3,924 mil. Kč
Provozní výnosy3,172 mil. Kč3,924 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,017 mil. Kč1,529 mil. Kč
Osobní náklady1,671 mil. Kč1,154 mil. Kč
Odpisy293 tis. Kč272 tis. Kč
Provozní zisk191 tis. Kč969 tis. Kč
Finanční výsledek−10 tis. Kč−3 tis. Kč
Zisk před zdaněním181 tis. Kč966 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč58 tis. Kč
Čistý zisk181 tis. Kč908 tis. Kč
EBITDA484 tis. Kč1,241 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:11:15.813Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026