Profil společnosti

M + R drogerie s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 200010–19 zaměstnanců
IČO: 26235226DIČ: CZ26235226plátce DPHDS: 697jibnSp. zn.: C 38544Mariánské náměstí 80, Uherské Hradiště, 68601

Dalších 13 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

7,089 mil. Kč

2.5 %

Vlastní kapitál 2024

6,881 mil. Kč

4.5 %

Cizí zdroje 2024

208 tis. Kč

39.0 %

Míra vlastního kapitálu 2024

97,1 %

2.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva6,917 mil. Kč7,089 mil. Kč
Celková aktiva6,917 mil. Kč7,089 mil. Kč
Vlastní kapitál6,582 mil. Kč6,881 mil. Kč
Cizí zdroje341 tis. Kč208 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky341 tis. Kč208 tis. Kč
Pasiva celkem6,917 mil. Kč7,089 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

16,07 mil. Kč

0.3 %

Čistý zisk 2024

299 tis. Kč

7.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby16,02 mil. Kč16,07 mil. Kč
Provozní výnosy16,02 mil. Kč16,07 mil. Kč
Náklady na prodané zboží12,96 mil. Kč13,14 mil. Kč
Osobní náklady2,622 mil. Kč2,486 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk406 tis. Kč406 tis. Kč
Finanční výsledek−90 tis. Kč−101 tis. Kč
Zisk před zdaněním316 tis. Kč305 tis. Kč
Daň z příjmů37 tis. Kč6 tis. Kč
Čistý zisk279 tis. Kč299 tis. Kč
EBITDA406 tis. Kč406 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:16:09.285Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-06T02:33:03.641Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 6. 2026