Profil společnosti
Stavby BM s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20001–5 zaměstnanců
IČO: 26226456DIČ: CZ26226456plátce DPHDS: b996r2iSp. zn.: C 37627Svitavská 500, Blansko, 67801
Základní údaje
- IČO
- 26226456
- DIČ
- CZ26226456
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 18. 10. 2000
- Základní kapitál
- 100 000 Kč
- Spisová značka
- C 37627, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně v plném rozsahu.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- b996r2i
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
Svitavská 500, Blansko, 67801
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Ing. MICHAL BĚLSKÝ
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPředmět podnikání a činnosti
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v rozsahu oborů činností uvedených v příloze číslo 4 k nařízení vlády číslo 278/2008 Sb. v platném znění, s výjimkou oboru činnosti \"výroba, obchod a služby jinde nezařazené\"
- zednictví
- malířství a natěračství
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ26226456
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 461
- Zveřejněné účty
- 115-2085220297/0100
Časté otázky
Kde sídlí Stavby BM s.r.o.?
Společnost Stavby BM s.r.o. sídlí na adrese Svitavská 500, Blansko, 67801.
Jaké má Stavby BM s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti Stavby BM s.r.o. je 26226456, DIČ je CZ26226456.
Kdy vznikla Stavby BM s.r.o.?
Společnost Stavby BM s.r.o. vznikla 18. 10. 2000.
Je Stavby BM s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost Stavby BM s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ26226456).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:24:48.889Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-23T18:33:42.138Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 23. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 17. 4. 2026