Profil společnosti

ranger-cz s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2000Neuvedeno
IČO: 26201461DS: 237wbvhSp. zn.: C 79241Luční 64, Veleň, 25063

Nejnovější údaje za rok 2006

Rozvaha

Aktiva 2006

1,154 mil. Kč

▼ 38.4 %

Vlastní kapitál 2006

−1,545 mil. Kč

▲ 2.2 %

Cizí zdroje 2006

2,695 mil. Kč

▼ 22.0 %

Míra vlastního kapitálu 2006

-133,9 %

▼ 58.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2006

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20052006
Oběžná aktiva1,853 mil. Kč1,136 mil. Kč
Celková aktiva1,874 mil. Kč1,154 mil. Kč
Vlastní kapitál−1,579 mil. Kč−1,545 mil. Kč
Cizí zdroje3,453 mil. Kč2,695 mil. Kč
Krátkodobé závazky3,453 mil. Kč2,695 mil. Kč
Pasiva celkem1,874 mil. Kč1,154 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2006

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2006

581 tis. Kč

▼ 32.0 %

Čistý zisk 2006

34 tis. Kč

▲ 105.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20052006
Tržby855 tis. Kč581 tis. Kč
Provozní výnosy855 tis. Kč581 tis. Kč
Náklady na prodané zboží463 tis. Kč126 tis. Kč
Osobní náklady17 tis. Kč17 tis. Kč
Provozní zisk−567 tis. Kč58 tis. Kč
Finanční výsledek−31 tis. Kč−28 tis. Kč
Zisk před zdaněním−598 tis. Kč30 tis. Kč
Čistý zisk−598 tis. Kč34 tis. Kč
EBITDA−567 tis. Kč58 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:39:01.303Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 8. 2026