Profil společnosti

QUICK NEEDLE-RYCHLÁ JEHLA s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19991–5 zaměstnanců
IČO: 26143771DIČ: CZ26143771plátce DPHDS: zthvyjsSp. zn.: C 74095Stodůlecká 287, Praha, 15800

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

4,86 mil. Kč

▼ 12.7 %

Vlastní kapitál 2022

4,151 mil. Kč

▼ 4.2 %

Cizí zdroje 2022

709 tis. Kč

▼ 42.7 %

Míra vlastního kapitálu 2022

85,4 %

▲ 9.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212022
Stálá aktiva1,674 mil. Kč1,324 mil. Kč
Oběžná aktiva3,88 mil. Kč3,536 mil. Kč
Celková aktiva5,57 mil. Kč4,86 mil. Kč
Vlastní kapitál4,333 mil. Kč4,151 mil. Kč
Cizí zdroje1,237 mil. Kč709 tis. Kč
Dlouhodobé závazky–466 tis. Kč
Krátkodobé závazky1,237 mil. Kč243 tis. Kč
Pasiva celkem5,57 mil. Kč4,86 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

2,709 mil. Kč

▲ 11.8 %

Čistý zisk 2022

−181 tis. Kč

▲ 53.2 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212022
Tržby2,423 mil. Kč2,709 mil. Kč
Provozní výnosy2,43 mil. Kč2,727 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,507 mil. Kč1,643 mil. Kč
Osobní náklady1,18 mil. Kč1,191 mil. Kč
Odpisy–0 Kč
Provozní zisk−296 tis. Kč−163 tis. Kč
Finanční výsledek−91 tis. Kč−18 tis. Kč
Zisk před zdaněním−387 tis. Kč−181 tis. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−387 tis. Kč−181 tis. Kč
EBITDA−296 tis. Kč−163 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:43:20.832Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-17T06:30:54.022Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 17. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 7. 2026