Profil společnosti

Knee Inn, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19996–9 zaměstnanců
IČO: 26121352DIČ: CZ26121352plátce DPHDS: kqcf2sxSp. zn.: C 71974Ovocný trh 568, Praha, 11000

Nejnovější údaje za rok 2021

Rozvaha

Aktiva 2021

750 tis. Kč

▲ 46.2 %

Vlastní kapitál 2021

−5,549 mil. Kč

▼ 16.3 %

Cizí zdroje 2021

6,299 mil. Kč

▲ 19.2 %

Míra vlastního kapitálu 2021

-739,9 %

▲ 20.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2021

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20192021
Stálá aktiva–658 tis. Kč
Oběžná aktiva511 tis. Kč90 tis. Kč
Celková aktiva513 tis. Kč750 tis. Kč
Vlastní kapitál−4,771 mil. Kč−5,549 mil. Kč
Cizí zdroje5,284 mil. Kč6,299 mil. Kč
Krátkodobé závazky5,284 mil. Kč6,299 mil. Kč
Pasiva celkem513 tis. Kč750 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2021

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2021

941 tis. Kč

▼ 77.3 %

Čistý zisk 2021

35 tis. Kč

▼ 83.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20192021
Tržby4,148 mil. Kč941 tis. Kč
Provozní výnosy4,148 mil. Kč1,374 mil. Kč
Náklady na prodané zboží611 tis. Kč880 tis. Kč
Osobní náklady959 tis. Kč426 tis. Kč
Provozní zisk227 tis. Kč63 tis. Kč
Finanční výsledek−18 tis. Kč−28 tis. Kč
Zisk před zdaněním209 tis. Kč35 tis. Kč
Čistý zisk209 tis. Kč35 tis. Kč
EBITDA227 tis. Kč63 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:55:30.015Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-12T22:29:48.130Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 5. 2026