Profil společnosti

VAMEX-I s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19991–5 zaměstnanců
IČO: 26115964DS: vwj9rk3Sp. zn.: C 1769559, Hazlov, 35201

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

5,379 mil. Kč

▼ 1.1 %

Vlastní kapitál 2022

−5,675 mil. Kč

▼ 1.8 %

Cizí zdroje 2022

11,05 mil. Kč

▲ 0.4 %

Míra vlastního kapitálu 2022

-105,5 %

▼ 2.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212022
Stálá aktiva5,426 mil. Kč5,128 mil. Kč
Oběžná aktiva13 tis. Kč251 tis. Kč
Celková aktiva5,439 mil. Kč5,379 mil. Kč
Vlastní kapitál−5,575 mil. Kč−5,675 mil. Kč
Cizí zdroje11,01 mil. Kč11,05 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky11,01 mil. Kč11,05 mil. Kč
Pasiva celkem5,439 mil. Kč5,379 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

808 tis. Kč

▲ 163.2 %

Čistý zisk 2022

−100 tis. Kč

▲ 78.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212022
Tržby307 tis. Kč808 tis. Kč
Provozní výnosy307 tis. Kč808 tis. Kč
Náklady na prodané zboží0 Kč112 tis. Kč
Osobní náklady323 tis. Kč498 tis. Kč
Odpisy306 tis. Kč298 tis. Kč
Provozní zisk−460 tis. Kč−100 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním−460 tis. Kč−100 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−460 tis. Kč−100 tis. Kč
EBITDA−154 tis. Kč198 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:12:53.921Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 8. 2026