Profil společnosti

Místní akční skupina Blanský les - Netolicko o.p.s.

Aktivní
Obecně prospěšná společnostZal. 200425–49 zaměstnanců
IČO: 26080575DS: kbqdk2fSp. zn.: O 98Mírové Náměstí 208, Netolice, 38411

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,677 mil. Kč

▲ 64.2 %

Vlastní kapitál 2024

611 tis. Kč

▲ 11.9 %

Cizí zdroje 2024

3,066 mil. Kč

▲ 88.9 %

Míra vlastního kapitálu 2024

16,6 %

▼ 31.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč92 tis. Kč
Oběžná aktiva2,239 mil. Kč3,585 mil. Kč
Celková aktiva2,239 mil. Kč3,677 mil. Kč
Vlastní kapitál546 tis. Kč611 tis. Kč
Cizí zdroje1,623 mil. Kč3,066 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč–
Krátkodobé závazky1,623 mil. Kč3,066 mil. Kč
Pasiva celkem2,239 mil. Kč3,677 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

210 tis. Kč

▼ 96.8 %

Čistý zisk 2024

65 tis. Kč

▲ 128.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby6,523 mil. Kč210 tis. Kč
Provozní výnosy6,523 mil. Kč7,781 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,946 mil. Kč1,841 mil. Kč
Osobní náklady4,71 mil. Kč5,777 mil. Kč
Odpisy0 Kč–
Provozní zisk−228 tis. Kč65 tis. Kč
Finanční výsledek3 tis. Kč0 Kč
Zisk před zdaněním−225 tis. Kč65 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−225 tis. Kč65 tis. Kč
EBITDA−228 tis. Kč65 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:00:42.214Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 8. 2026