Profil společnosti
TIME at, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20021–5 zaměstnanců
IČO: 26051621DS: hmt7bxmSp. zn.: C 11170Rokycanova 439, Písek, 39701
Základní údaje
- IČO
- 26051621
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 10. 12. 2002
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 11170, Krajský soud v Českých Budějovicích
- Způsob jednání
- Jednatel jedná jménem společnosti samostatně. Jménem společnosti podepisuje jednatel tak, že k napsané nebo vytištěné firmě připojí svůj vlastnoruční podpis.
- Datová schránka
- hmt7bxm
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
Rokycanova 439, Písek, 39701
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
TIMUR ANKUDINOV
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2025
Aktiva
256 tis. Kč
▲ 3.6 %
Vlastní kapitál
220 tis. Kč
▲ 3.3 %
Cizí zdroje
36 tis. Kč
▲ 5.9 %
Míra vlastního kapitálu
85,9 %
▼ 0.3 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2025
Tržby
864 tis. Kč
▲ 40.7 %
Čistý zisk
10 tis. Kč
▲ 25.0 %
Předmět podnikání a činnosti
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Časté otázky
Kde sídlí TIME at, s.r.o.?
Společnost TIME at, s.r.o. sídlí na adrese Rokycanova 439, Písek, 39701.
Jaké má TIME at, s.r.o. IČO?
IČO společnosti TIME at, s.r.o. je 26051621.
Kdy vznikla TIME at, s.r.o.?
Společnost TIME at, s.r.o. vznikla 10. 12. 2002.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:02:03.558Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 5. 2026