Profil společnosti

Správa majetku města Velešín, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 199925–49 zaměstnanců
IČO: 26018438DIČ: CZ26018438plátce DPHDS: vvq3vekSp. zn.: C 9311náměstí J. V. Kamarýta 131, Velešín, 38232

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

13,08 mil. Kč

280.9 %

Vlastní kapitál 2024

653 tis. Kč

10.5 %

Cizí zdroje 2024

12,43 mil. Kč

3884.3 %

Míra vlastního kapitálu 2024

5 %

76.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč
Oběžná aktiva3,435 mil. Kč13,08 mil. Kč
Celková aktiva3,435 mil. Kč13,08 mil. Kč
Vlastní kapitál730 tis. Kč653 tis. Kč
Cizí zdroje312 tis. Kč12,43 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč
Krátkodobé závazky312 tis. Kč10,64 mil. Kč
Pasiva celkem3,438 mil. Kč13,08 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

19,44 mil. Kč

0.6 %

Čistý zisk 2024

107 tis. Kč

82.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby19,32 mil. Kč19,44 mil. Kč
Provozní výnosy33,59 mil. Kč32,96 mil. Kč
Náklady na prodané zboží25,57 mil. Kč29,33 mil. Kč
Osobní náklady2,46 mil. Kč3,411 mil. Kč
Odpisy0 Kč
Provozní zisk566 tis. Kč44 tis. Kč
Finanční výsledek60 tis. Kč159 tis. Kč
Zisk před zdaněním626 tis. Kč203 tis. Kč
Daň z příjmů96 tis. Kč
Čistý zisk626 tis. Kč107 tis. Kč
EBITDA566 tis. Kč44 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:02:28.706Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-06T02:27:21.591Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 24. 6. 2026