Profil společnosti
MLSNÝ TRPASLÍK s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 19991–5 zaměstnanců
IČO: 26015293DS: pwt8p6ySp. zn.: C 904335, Drahonice, 38901
Základní údaje
- IČO
- 26015293
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 27. 9. 1999
- Základní kapitál
- 100 000 Kč
- Spisová značka
- C 9043, Krajský soud v Českých Budějovicích
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- pwt8p6y
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
35, Drahonice, 38901
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
RADKA GALAJDOVÁ
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2024
Aktiva
260 tis. Kč
▼ 7.8 %
Vlastní kapitál
164 tis. Kč
▲ 90.7 %
Cizí zdroje
96 tis. Kč
▼ 51.0 %
Míra vlastního kapitálu
63,1 %
▲ 106.8 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2022
Tržby
1,024 mil. Kč
Čistý zisk
51 tis. Kč
Předmět podnikání a činnosti
- hostinská činnost
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, v oborech činnosti: - Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků. - Zprostředkování obchodu a služeb. - Velkoobchod a maloobchod. - Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí.
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
Časté otázky
Kde sídlí MLSNÝ TRPASLÍK s.r.o.?
Společnost MLSNÝ TRPASLÍK s.r.o. sídlí na adrese 35, Drahonice, 38901.
Jaké má MLSNÝ TRPASLÍK s.r.o. IČO?
IČO společnosti MLSNÝ TRPASLÍK s.r.o. je 26015293.
Kdy vznikla MLSNÝ TRPASLÍK s.r.o.?
Společnost MLSNÝ TRPASLÍK s.r.o. vznikla 27. 9. 1999.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:16:11.207Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 6. 2026