Profil společnosti

V-CONTROL s. r. o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20041–5 zaměstnanců
IČO: 26014246DIČ: CZ26014246plátce DPHDS: yk79xixSp. zn.: C 20153170, Starý Mateřov, 53002

Dalších 10 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

5,164 mil. Kč

▼ 11.8 %

Vlastní kapitál 2024

4,304 mil. Kč

▼ 23.6 %

Cizí zdroje 2024

860 tis. Kč

▲ 285.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

83,4 %

▼ 13.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva5,833 mil. Kč5,14 mil. Kč
Celková aktiva5,853 mil. Kč5,164 mil. Kč
Vlastní kapitál5,63 mil. Kč4,304 mil. Kč
Cizí zdroje223 tis. Kč860 tis. Kč
Dlouhodobé závazky–0 Kč
Krátkodobé závazky223 tis. Kč860 tis. Kč
Pasiva celkem5,853 mil. Kč5,164 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

985 tis. Kč

▼ 81.7 %

Čistý zisk 2024

−1,326 mil. Kč

▼ 238.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby5,395 mil. Kč985 tis. Kč
Provozní výnosy5,395 mil. Kč992 tis. Kč
Náklady na prodané zboží3,039 mil. Kč872 tis. Kč
Osobní náklady1,422 mil. Kč1,427 mil. Kč
Provozní zisk931 tis. Kč−1,36 mil. Kč
Finanční výsledek25 tis. Kč34 tis. Kč
Zisk před zdaněním956 tis. Kč−1,326 mil. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk956 tis. Kč−1,326 mil. Kč
EBITDA931 tis. Kč−1,36 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:07:42.737Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T07:28:40.008Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 7. 2026