CITRON GROUP ELEKTRO s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20046–9 zaměstnanců
IČO: 26012138DIČ: CZ26012138plátce DPHDS: ytzvxjcSp. zn.: C 2004655, Radvanice, 54212

Základní údaje

IČO
26012138
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
14. 6. 2004
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 20046, Krajský soud v Hradci Králové
Způsob jednání
Společnost zastupuje každý jednatel samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
ytzvxjc
Počet zaměstnanců
6–9 zaměstnanců

Sídlo

55, Radvanice, 54212

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

PAVEL CICVÁREK, TOMÁŠ TREJTNAR

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled (2025)

Tržby

24,2 mil. Kč

16.1 %

Čistý zisk

770 tis. Kč

41.5 %

Aktiva

12,4 mil. Kč

11.8 %

Vlastní kapitál

9,7 mil. Kč

8.6 %
Kompletní finance

Poslední změny

  • 24. 5. 2026Změna podílu společníkapodíl 1 % → 50 %
  • 24. 5. 2026Změna podílu společníkapodíl 1 % → 50 %
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 15. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 1 %
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • Projektová činnost ve výstavbě
  • Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ26012138
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 458
Zveřejněné účty
168800028/0600
Detail registrace DPH

Dokumenty

  • zakladatelské dokumenty, notářský zápis, podpisové vzory31. 5. 2004
  • notářský zápis18. 3. 2006
  • rozhod. o statut. orgánu4. 7. 2014
Sbírka listin (25)

Časté otázky

Kde sídlí CITRON GROUP ELEKTRO s.r.o.?

Společnost CITRON GROUP ELEKTRO s.r.o. sídlí na adrese 55, Radvanice, 54212.

Jaké má CITRON GROUP ELEKTRO s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti CITRON GROUP ELEKTRO s.r.o. je 26012138, DIČ je CZ26012138.

Kdy vznikla CITRON GROUP ELEKTRO s.r.o.?

Společnost CITRON GROUP ELEKTRO s.r.o. vznikla 14. 6. 2004.

Je CITRON GROUP ELEKTRO s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost CITRON GROUP ELEKTRO s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ26012138).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T22:53:00.964Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 6. 2026