METAL PUZZLE, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20021–5 zaměstnanců
IČO: 25974947DIČ: CZ25974947plátce DPHDS: vedmdueSp. zn.: C 183743, Libošovice, 50601
Základní údaje
- IČO
- 25974947
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 9. 10. 2002
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 18374, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Každý jednatel jedná za společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 2
- Datová schránka
- vedmdue
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
3, Libošovice, 50601
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 20 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled (2024)
Tržby
–
Čistý zisk
–
Aktiva
3,2 mil. Kč
▼ -9.3 %
Vlastní kapitál
3,1 mil. Kč
▲ 11.1 %
Poslední změny
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 15. 3. 2026Zapsán společník — podíl 10 %
- 15. 3. 2026Zapsán společník — podíl 10 %
- 19. 6. 2018Změna předmětu podnikání — nově „Kovářství, podkovářství; Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Zámečnictví, nástrojářství“
Předmět podnikání a činnosti
- Kovářství, podkovářství
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Zámečnictví, nástrojářství
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ25974947
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 458
- Zveřejněné účty
- 78-8502420247/0100
Dokumenty
- účetní závěrka r,041. 7. 2005
- účetní závěrka 200517. 7. 2006
- účetní závěrka 20065. 3. 2009
Časté otázky
Kde sídlí METAL PUZZLE, s.r.o.?
Společnost METAL PUZZLE, s.r.o. sídlí na adrese 3, Libošovice, 50601.
Jaké má METAL PUZZLE, s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti METAL PUZZLE, s.r.o. je 25974947, DIČ je CZ25974947.
Kdy vznikla METAL PUZZLE, s.r.o.?
Společnost METAL PUZZLE, s.r.o. vznikla 9. 10. 2002.
Je METAL PUZZLE, s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost METAL PUZZLE, s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ25974947).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T22:52:24.522Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026