Profil společnosti
Společenství vlastníků domu DUKELSKÁ č.p. 971, Litomyšl
AktivníSpolečenství vlastníků jednotekZal. 2002Neuvedeno
IČO: 25967070DS: 6zb6w7nSp. zn.: S 292Dukelská 971, Litomyšl, 57001
Základní údaje
- IČO
- 25967070
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Datum vzniku
- 12. 4. 2002
- Spisová značka
- S 292, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Za společenství je oprávněn jednat výbor. Jménem výboru je oprávněn jednat navenek předseda výboru nebo výborem písemně pověřený člen výboru. Je-li pro právní úkon zapotřebí písemná forma, je nezbytný podpis předsedy a dalšího člena výboru.
- Počet členů orgánu
- 3
- Datová schránka
- 6zb6w7n
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Dukelská 971, Litomyšl, 57001
Lidé a vlastníci
Jednatelé
PETR MACEK, ARANKA NOVÁČKOVÁ, HELENA VACKOVÁ
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2024
Aktiva
549 tis. Kč
▲ 9.4 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2024
Tržby
32 tis. Kč
▲ 17.0 %
Čistý zisk
0 Kč
Časté otázky
Kde sídlí Společenství vlastníků domu DUKELSKÁ č.p. 971, Litomyšl?
Společnost Společenství vlastníků domu DUKELSKÁ č.p. 971, Litomyšl sídlí na adrese Dukelská 971, Litomyšl, 57001.
Jaké má Společenství vlastníků domu DUKELSKÁ č.p. 971, Litomyšl IČO?
IČO společnosti Společenství vlastníků domu DUKELSKÁ č.p. 971, Litomyšl je 25967070.
Kdy vznikla Společenství vlastníků domu DUKELSKÁ č.p. 971, Litomyšl?
Společnost Společenství vlastníků domu DUKELSKÁ č.p. 971, Litomyšl vznikla 12. 4. 2002.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:08:28.823Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 8. 2026