Profil společnosti

Bytové družstvo Podmoklice

Aktivní
Zahraniční osobaZal. 20021–5 zaměstnanců
IČO: 25963252DS: 5z8t7duSp. zn.: Dr 973Luční 463, Semily, 51301

Dalších 14 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

21,21 mil. Kč

1.9 %

Vlastní kapitál 2023

18,7 mil. Kč

4.5 %

Cizí zdroje 2023

2,507 mil. Kč

14.3 %

Míra vlastního kapitálu 2023

88,2 %

2.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20222023
Stálá aktiva17,36 mil. Kč17,36 mil. Kč
Oběžná aktiva3,461 mil. Kč3,849 mil. Kč
Celková aktiva20,82 mil. Kč21,21 mil. Kč
Vlastní kapitál17,9 mil. Kč18,7 mil. Kč
Cizí zdroje2,924 mil. Kč2,507 mil. Kč
Dlouhodobé závazky1,598 mil. Kč847 tis. Kč
Krátkodobé závazky1,325 mil. Kč1,661 mil. Kč
Pasiva celkem20,82 mil. Kč21,21 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

1,555 mil. Kč

20.0 %

Čistý zisk 2023

803 tis. Kč

20.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20222023
Tržby1,296 mil. Kč1,555 mil. Kč
Provozní výnosy1,296 mil. Kč1,555 mil. Kč
Náklady na prodané zboží120 tis. Kč564 tis. Kč
Osobní náklady60 tis. Kč104 tis. Kč
Odpisy0 Kč
Provozní zisk1,052 mil. Kč824 tis. Kč
Finanční výsledek−36 tis. Kč−21 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,016 mil. Kč804 tis. Kč
Daň z příjmů1 tis. Kč1 tis. Kč
Čistý zisk1,015 mil. Kč803 tis. Kč
EBITDA1,052 mil. Kč824 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:01:15.359Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 7. 2026