Profil společnosti

STAVEBNINY RUBUS s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20011–5 zaměstnanců
IČO: 25954067DIČ: CZ25954067plátce DPHDS: fnw4gjcSp. zn.: C 17416Na Rovném 91, Semily, 51301

Dalších 16 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

11,18 mil. Kč

8.8 %

Vlastní kapitál 2024

8,705 mil. Kč

7.9 %

Cizí zdroje 2024

2,474 mil. Kč

12.1 %

Míra vlastního kapitálu 2024

77,9 %

0.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva1,394 mil. Kč1,099 mil. Kč
Oběžná aktiva8,873 mil. Kč10,07 mil. Kč
Celková aktiva10,27 mil. Kč11,18 mil. Kč
Vlastní kapitál8,067 mil. Kč8,705 mil. Kč
Cizí zdroje2,207 mil. Kč2,474 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč
Krátkodobé závazky2,207 mil. Kč2,475 mil. Kč
Pasiva celkem10,27 mil. Kč11,18 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

13,48 mil. Kč

5.7 %

Čistý zisk 2024

908 tis. Kč

24.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby14,29 mil. Kč13,48 mil. Kč
Provozní výnosy14,29 mil. Kč13,54 mil. Kč
Náklady na prodané zboží11,74 mil. Kč10,58 mil. Kč
Osobní náklady772 tis. Kč595 tis. Kč
Odpisy270 tis. Kč295 tis. Kč
Provozní zisk902 tis. Kč1,151 mil. Kč
Finanční výsledek−3 tis. Kč0 Kč
Zisk před zdaněním900 tis. Kč1,151 mil. Kč
Daň z příjmů171 tis. Kč243 tis. Kč
Čistý zisk729 tis. Kč908 tis. Kč
EBITDA1,172 mil. Kč1,446 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:10:37.345Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T22:26:55.348Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 9. 2026