Profil společnosti
FLAME SERVICE, spol. s r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 1999Neuvedeno
IČO: 25742973DS: 4er6mrpSp. zn.: C 66170Štefánikova 75, Praha, 15000
Základní údaje
- IČO
- 25742973
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 5. 3. 1999
- Základní kapitál
- 105 000 Kč
- Spisová značka
- C 66170, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý z jednatelů jedná a podepisuje za společnost samostatně. Vyjímkou ze samostatného zastupování a podepisování je realizace těchto úkonů: a) prodej podniku, b) koupě a prodej nemovitosti, zatížení nemovitosti ve vlastnictví společnosti věcným právem, případně jejich pronájem, c) dohody mezi společností a společníky, kdy za společnost jednají a podepisují dva jednatelé.
- Datová schránka
- 4er6mrp
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Štefánikova 75, Praha, 15000
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
JAN PACÁK, PAVEL VACL
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2019
Vlastní kapitál
−308 tis. Kč
0 %
Předmět podnikání a činnosti
- podniky zajišťující ostrahu majetku a osob
- technicko-organizační činnost v oblasti požární ochrany
- vedení účetnictví
Časté otázky
Kde sídlí FLAME SERVICE, spol. s r.o.?
Společnost FLAME SERVICE, spol. s r.o. sídlí na adrese Štefánikova 75, Praha, 15000.
Jaké má FLAME SERVICE, spol. s r.o. IČO?
IČO společnosti FLAME SERVICE, spol. s r.o. je 25742973.
Kdy vznikla FLAME SERVICE, spol. s r.o.?
Společnost FLAME SERVICE, spol. s r.o. vznikla 5. 3. 1999.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:32:20.689Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 8. 2026