Profil společnosti
TelEric, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 19981–5 zaměstnanců
IČO: 25691309DIČ: CZ25691309plátce DPHDS: 2bn6qqzSp. zn.: C 61573Masarykovo náměstí 96, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 25001
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2023
Rozvaha
Aktiva 2023
4,008 mil. Kč
▼ 7.7 %
Vlastní kapitál 2023
−6,396 mil. Kč
▼ 12.6 %
Cizí zdroje 2023
10,38 mil. Kč
▲ 3.8 %
Míra vlastního kapitálu 2023
-159,6 %
▼ 22.0 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2023
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 93 tis. Kč | 93 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 4,249 mil. Kč | 3,915 mil. Kč |
| Celková aktiva | 4,342 mil. Kč | 4,008 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −5,681 mil. Kč | −6,396 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 10 mil. Kč | 10,38 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | – | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 10 mil. Kč | 10,38 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 4,342 mil. Kč | 4,008 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2023
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2023
2,663 mil. Kč
▼ 12.0 %
Čistý zisk 2023
−715 tis. Kč
▲ 1.2 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Tržby | 3,025 mil. Kč | 2,663 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 3,025 mil. Kč | 2,663 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 3,019 mil. Kč | 2,719 mil. Kč |
| Osobní náklady | 691 tis. Kč | 621 tis. Kč |
| Odpisy | – | 0 Kč |
| Provozní zisk | −719 tis. Kč | −709 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −5 tis. Kč | −6 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −724 tis. Kč | −715 tis. Kč |
| Daň z příjmů | – | 0 Kč |
| Čistý zisk | −724 tis. Kč | −715 tis. Kč |
| EBITDA | −719 tis. Kč | −709 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:11:42.896Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-06T02:20:52.671Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 6. 2026