Profil společnosti
Statek Vletice 11, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 19971–5 zaměstnanců
IČO: 25619497DIČ: CZ25619497plátce DPHDS: c92u2qqSp. zn.: C 55352Vojtova 1925, Praha, 14300
Dalších 19 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
3,326 mil. Kč
▲ 5.1 %
Vlastní kapitál 2025
−669 tis. Kč
▼ 32.2 %
Cizí zdroje 2025
3,995 mil. Kč
▲ 8.9 %
Míra vlastního kapitálu 2025
-20,1 %
▼ 25.8 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 3,024 mil. Kč | 2,682 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 140 tis. Kč | 644 tis. Kč |
| Celková aktiva | 3,164 mil. Kč | 3,326 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −506 tis. Kč | −669 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 3,67 mil. Kč | 3,995 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | – |
| Krátkodobé závazky | 3,67 mil. Kč | 3,995 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 3,164 mil. Kč | 3,326 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
2,201 mil. Kč
▲ 14.7 %
Čistý zisk 2025
−103 tis. Kč
▼ 134.8 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 1,919 mil. Kč | 2,201 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 1,919 mil. Kč | 2,201 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,253 mil. Kč | 1,488 mil. Kč |
| Osobní náklady | 321 tis. Kč | 418 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 343 tis. Kč |
| Provozní zisk | 333 tis. Kč | −63 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −37 tis. Kč | −40 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 296 tis. Kč | −103 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | – |
| Čistý zisk | 296 tis. Kč | −103 tis. Kč |
| EBITDA | 333 tis. Kč | 280 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:18:27.699Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T22:19:19.651Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 8. 2026