Profil společnosti
Restent, spol. s r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 1999Neuvedeno
IČO: 25576828DIČ: CZ25576828plátce DPHDS: 25jxfp8Sp. zn.: C 35105Široká 173, Brumov-Bylnice, 76331
Dalších 13 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
1,051 mil. Kč
▲ 44.8 %
Vlastní kapitál 2024
−2,081 mil. Kč
▼ 7.8 %
Cizí zdroje 2024
3,132 mil. Kč
▲ 17.9 %
Míra vlastního kapitálu 2024
-198 %
▲ 25.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 488 tis. Kč | 812 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 194 tis. Kč | 197 tis. Kč |
| Celková aktiva | 726 tis. Kč | 1,051 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −1,93 mil. Kč | −2,081 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 2,656 mil. Kč | 3,132 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 2,656 mil. Kč | 3,132 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 726 tis. Kč | 1,051 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
260 tis. Kč
▼ 13.9 %
Čistý zisk 2024
−151 tis. Kč
▼ 10.2 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 302 tis. Kč | 260 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 302 tis. Kč | 260 tis. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 393 tis. Kč | 381 tis. Kč |
| Provozní zisk | −136 tis. Kč | −150 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −1 tis. Kč | −1 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −137 tis. Kč | −151 tis. Kč |
| Čistý zisk | −137 tis. Kč | −151 tis. Kč |
| EBITDA | −136 tis. Kč | −150 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:09:56.393Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T22:18:38.488Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 6. 2026