Profil společnosti

Chmelař a synové, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19991–5 zaměstnanců
IČO: 25567098DIČ: CZ25567098plátce DPHDS: ppqvscsSp. zn.: C 3412722, Bohdalov, 59214

Dalších 19 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

3,868 mil. Kč

6.9 %

Vlastní kapitál 2025

−1,268 mil. Kč

2.7 %

Cizí zdroje 2025

5,136 mil. Kč

4.3 %

Míra vlastního kapitálu 2025

-32,8 %

8.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva2,542 mil. Kč2,542 mil. Kč
Oběžná aktiva1,078 mil. Kč1,326 mil. Kč
Celková aktiva3,62 mil. Kč3,868 mil. Kč
Vlastní kapitál−1,303 mil. Kč−1,268 mil. Kč
Cizí zdroje4,923 mil. Kč5,136 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč
Krátkodobé závazky4,923 mil. Kč5,136 mil. Kč
Pasiva celkem3,62 mil. Kč3,868 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

3,34 mil. Kč

22.4 %

Čistý zisk 2025

34 tis. Kč

114.4 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby4,305 mil. Kč3,34 mil. Kč
Provozní výnosy4,305 mil. Kč3,34 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,18 mil. Kč2,024 mil. Kč
Osobní náklady1,578 mil. Kč1,663 mil. Kč
Odpisy0 Kč
Provozní zisk−233 tis. Kč37 tis. Kč
Finanční výsledek−3 tis. Kč−3 tis. Kč
Zisk před zdaněním−236 tis. Kč34 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč
Čistý zisk−236 tis. Kč34 tis. Kč
EBITDA−233 tis. Kč37 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:19:59.029Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T22:18:11.627Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 7. 2026