Profil společnosti
HOTEL BAŤOV - PIVNICE, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 1998Neuvedeno
IČO: 25523350DS: 63daskkSp. zn.: C 29487tř. Spojenců 727, Otrokovice, 76502
Dalších 11 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2021
Rozvaha
Aktiva 2021
2,822 mil. Kč
▼ 2.7 %
Vlastní kapitál 2021
−1,088 mil. Kč
▼ 224.8 %
Cizí zdroje 2021
3,91 mil. Kč
▲ 20.9 %
Míra vlastního kapitálu 2021
-38,6 %
▼ 233.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2021
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2020 | 2021 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 2,899 mil. Kč | 2,822 mil. Kč |
| Celková aktiva | 2,899 mil. Kč | 2,822 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −335 tis. Kč | −1,088 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 3,234 mil. Kč | 3,91 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 3,234 mil. Kč | 3,91 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 2,899 mil. Kč | 2,822 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2021
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2021
7 tis. Kč
▼ 96.9 %
Čistý zisk 2021
−752 tis. Kč
▼ 3.2 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2020 | 2021 |
|---|---|---|
| Tržby | 225 tis. Kč | 7 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 225 tis. Kč | 7 tis. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 309 tis. Kč | 108 tis. Kč |
| Osobní náklady | 641 tis. Kč | 649 tis. Kč |
| Provozní zisk | −727 tis. Kč | −750 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −2 tis. Kč | −2 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −729 tis. Kč | −752 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | −729 tis. Kč | −752 tis. Kč |
| EBITDA | −727 tis. Kč | −750 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:19:59.029Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 8. 2026