SaF - SERVIS, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19976–9 zaměstnanců
IČO: 25510762DIČ: CZ25510762plátce DPHDS: mnbyuexSp. zn.: C 28710sídl. Svobody 4400, Prostějov, 79601

Základní údaje

IČO
25510762
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
1. 12. 1997
Základní kapitál
102 000 Kč
Spisová značka
C 28710, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Jednatelé zastupují společnost samostatně.
Počet členů orgánu
3
Datová schránka
mnbyuex
Počet zaměstnanců
6–9 zaměstnanců

Sídlo

sídl. Svobody 4400, Prostějov, 79601

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Poslední změny

  • 22. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 36 %
  • 22. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 36 %
  • 22. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 28 %
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Čištění a praní textilu a oděvů
  • Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona s obory činnosti: Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků Velkoobchod a maloobchod Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ25510762
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 462
Zveřejněné účty
1502091349/0800
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí SaF - SERVIS, s.r.o.?

Společnost SaF - SERVIS, s.r.o. sídlí na adrese sídl. Svobody 4400, Prostějov, 79601.

Jaké má SaF - SERVIS, s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti SaF - SERVIS, s.r.o. je 25510762, DIČ je CZ25510762.

Kdy vznikla SaF - SERVIS, s.r.o.?

Společnost SaF - SERVIS, s.r.o. vznikla 1. 12. 1997.

Je SaF - SERVIS, s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost SaF - SERVIS, s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ25510762).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T09:43:39.155Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 5. 2026