Profil společnosti

CRAX v.o.s.

Aktivní
Veřejná obchodní společnostZal. 1997Neuvedeno
IČO: 25510410DS: zxfwtjpSp. zn.: A 9169Nádražní 140, Ivanovice na Hané, 68323

Dalších 8 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2011

Rozvaha

Aktiva 2011

2,848 mil. Kč

18.2 %

Vlastní kapitál 2011

−575 tis. Kč

38.7 %

Cizí zdroje 2011

3,41 mil. Kč

22.5 %

Míra vlastního kapitálu 2011

-20,2 %

25.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2011

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20102011
Stálá aktiva1,002 mil. Kč989 tis. Kč
Oběžná aktiva2,481 mil. Kč1,859 mil. Kč
Celková aktiva3,483 mil. Kč2,848 mil. Kč
Vlastní kapitál−938 tis. Kč−575 tis. Kč
Cizí zdroje4,4 mil. Kč3,41 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky3,294 mil. Kč2,488 mil. Kč
Pasiva celkem3,483 mil. Kč2,848 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2011

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2011

3,218 mil. Kč

10.9 %

Čistý zisk 2011

−735 tis. Kč

33.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20102011
Tržby2,903 mil. Kč3,218 mil. Kč
Provozní výnosy2,903 mil. Kč3,251 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,407 mil. Kč3,548 mil. Kč
Osobní náklady283 tis. Kč297 tis. Kč
Odpisy0 Kč11 tis. Kč
Provozní zisk−955 tis. Kč−619 tis. Kč
Finanční výsledek−143 tis. Kč−116 tis. Kč
Zisk před zdaněním−1,098 mil. Kč−735 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−1,098 mil. Kč−735 tis. Kč
EBITDA−955 tis. Kč−608 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:01:10.665Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 19. 8. 2026