Profil společnosti

IPU - Armatury, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19971–5 zaměstnanců
IČO: 25500848DIČ: CZ25500848plátce DPHDS: 9nwcukmSp. zn.: C 27647Smetanova 2359, Blansko, 67801

Dalších 12 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

7,197 mil. Kč

2.7 %

Vlastní kapitál 2024

2,209 mil. Kč

2.6 %

Cizí zdroje 2024

4,987 mil. Kč

2.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

30,7 %

0.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva6,987 mil. Kč7,174 mil. Kč
Celková aktiva7,01 mil. Kč7,197 mil. Kč
Vlastní kapitál2,153 mil. Kč2,209 mil. Kč
Cizí zdroje4,854 mil. Kč4,987 mil. Kč
Krátkodobé závazky4,854 mil. Kč4,987 mil. Kč
Pasiva celkem7,01 mil. Kč7,197 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

16,92 mil. Kč

4.4 %

Čistý zisk 2024

56 tis. Kč

33.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby16,21 mil. Kč16,92 mil. Kč
Provozní výnosy16,21 mil. Kč16,92 mil. Kč
Náklady na prodané zboží14,4 mil. Kč14,96 mil. Kč
Osobní náklady1,252 mil. Kč1,317 mil. Kč
Odpisy0 Kč
Provozní zisk143 tis. Kč167 tis. Kč
Finanční výsledek−91 tis. Kč−96 tis. Kč
Zisk před zdaněním52 tis. Kč71 tis. Kč
Daň z příjmů10 tis. Kč15 tis. Kč
Čistý zisk42 tis. Kč56 tis. Kč
EBITDA143 tis. Kč167 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:09:56.393Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T22:16:52.807Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 8. 2026