Profil společnosti

EKOPRIM CZ, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2004Neuvedeno
IČO: 25479873DS: w8a3dzkSp. zn.: C 2004979, Málkov, 43001

Základní údaje

IČO
25479873
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
14. 1. 2004
Základní kapitál
5 030 000 Kč
Spisová značka
C 20049, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Jednatelé jednají samostatně.
Datová schránka
w8a3dzk
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

79, Málkov, 43001

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

Vladimír Ježek, Ing. Ĺubomír Duplák

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2021

Aktiva

5,657 mil. Kč

4.2 %

Vlastní kapitál

5,677 mil. Kč

4.2 %

Cizí zdroje

−20 tis. Kč

0 %

Míra vlastního kapitálu

100,4 %

0.0 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2021

Tržby

0 Kč

Čistý zisk

−247 tis. Kč

368.5 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • velkoobchod
  • zprostředkování obchodu

Časté otázky

Kde sídlí EKOPRIM CZ, s.r.o.?

Společnost EKOPRIM CZ, s.r.o. sídlí na adrese 79, Málkov, 43001.

Jaké má EKOPRIM CZ, s.r.o. IČO?

IČO společnosti EKOPRIM CZ, s.r.o. je 25479873.

Kdy vznikla EKOPRIM CZ, s.r.o.?

Společnost EKOPRIM CZ, s.r.o. vznikla 14. 1. 2004.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:06:35.473Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 22. 7. 2026