Profil společnosti

Hanna Chepynets

Aktivní
Podnikající fyzická osobaZal. 2002
IČO: 25450638Železná 85, Železný Brod, 46822

Základní údaje

IČO
25450638
Právní forma
Podnikající fyzická osoba
Datum vzniku
24. 7. 2002

Sídlo

Železná 85, Železný Brod, 46822

Okres: Jablonec nad NisouLiberecký krajZobrazit na mapě

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Hanna Chepynets?

Společnost Hanna Chepynets sídlí na adrese Železná 85, Železný Brod, 46822.

Jaké má Hanna Chepynets IČO?

IČO společnosti Hanna Chepynets je 25450638.

Kdy vznikla Hanna Chepynets?

Společnost Hanna Chepynets vznikla 24. 7. 2002.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 5. 2026