Profil společnosti

V a N CL s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20011–5 zaměstnanců
IČO: 25427385DIČ: CZ25427385plátce DPHDS: szz9if3Sp. zn.: C 17666Pod Špičákem 14, Česká Lípa, 47001

Dalších 9 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

6,75 mil. Kč

14.9 %

Vlastní kapitál 2024

2,926 mil. Kč

5.4 %

Cizí zdroje 2024

3,824 mil. Kč

22.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

43,4 %

23.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva101 tis. Kč781 tis. Kč
Oběžná aktiva7,83 mil. Kč5,969 mil. Kč
Celková aktiva7,931 mil. Kč6,75 mil. Kč
Vlastní kapitál2,776 mil. Kč2,926 mil. Kč
Cizí zdroje4,918 mil. Kč3,824 mil. Kč
Krátkodobé závazky4,918 mil. Kč3,824 mil. Kč
Pasiva celkem7,931 mil. Kč6,75 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

16,62 mil. Kč

30.2 %

Čistý zisk 2024

122 tis. Kč

10.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby23,83 mil. Kč16,62 mil. Kč
Provozní výnosy23,85 mil. Kč16,66 mil. Kč
Náklady na prodané zboží22,74 mil. Kč14,1 mil. Kč
Osobní náklady1,914 mil. Kč1,336 mil. Kč
Odpisy47 tis. Kč0 Kč
Provozní zisk294 tis. Kč392 tis. Kč
Finanční výsledek−101 tis. Kč−213 tis. Kč
Zisk před zdaněním193 tis. Kč179 tis. Kč
Daň z příjmů83 tis. Kč57 tis. Kč
Čistý zisk110 tis. Kč122 tis. Kč
EBITDA341 tis. Kč392 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:04:19.550Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T22:15:59.766Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 6. 2026