Profil společnosti
Hotel Merkur s.r.o.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 25414593
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 24. 2. 2000
- Základní kapitál
- 15 396 000 Kč
- Spisová značka
- C 16424, Krajský soud v Ústí nad Labem
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- rmdas6r
- Počet zaměstnanců
- 10–19 zaměstnanců
Sídlo
Anenské náměstí 4340, Jablonec nad Nisou, 46601
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
NIKITAS SAVVA
Vlastnická struktura
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Rozvaha 2024
Aktiva
7,473 mil. Kč
Vlastní kapitál
−11,16 mil. Kč
Cizí zdroje
17,74 mil. Kč
Míra vlastního kapitálu
-149,3 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2024
Tržby
12,64 mil. Kč
Čistý zisk
45 tis. Kč
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
- hostinská činnost
DPH
Stav ověření není dostupný- DIČ
- CZ25414593
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 457
- Zveřejněné účty
- 1446507003/2700
Časté otázky
Kde sídlí Hotel Merkur s.r.o.?
Společnost Hotel Merkur s.r.o. sídlí na adrese Anenské náměstí 4340, Jablonec nad Nisou, 46601.
Jaké má Hotel Merkur s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti Hotel Merkur s.r.o. je 25414593, DIČ je CZ25414593.
Kdy vznikla Hotel Merkur s.r.o.?
Společnost Hotel Merkur s.r.o. vznikla 24. 2. 2000.
Je Hotel Merkur s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost Hotel Merkur s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ25414593).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:03:10.322Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-25T14:16:14.041Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 7. 2026