Profil společnosti
RACHSTAV v.o.s.
AktivníVeřejná obchodní společnostZal. 19991–5 zaměstnanců
IČO: 25400053DIČ: CZ25400053plátce DPHDS: 5tsv4pzSp. zn.: A 10232Vrchoslavská 516, Novosedlice, 41731
Dalších 10 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
2,308 mil. Kč
▼ 12.8 %
Vlastní kapitál 2024
601 tis. Kč
▲ 76.2 %
Cizí zdroje 2024
1,707 mil. Kč
▼ 25.9 %
Míra vlastního kapitálu 2024
26 %
▲ 102.0 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 2,646 mil. Kč | 2,308 mil. Kč |
| Celková aktiva | 2,646 mil. Kč | 2,308 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 341 tis. Kč | 601 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 2,305 mil. Kč | 1,707 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 2,304 mil. Kč | 1,707 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 2,646 mil. Kč | 2,308 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
5,183 mil. Kč
▼ 6.1 %
Čistý zisk 2024
375 tis. Kč
▲ 10.0 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 5,517 mil. Kč | 5,183 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 5,517 mil. Kč | 5,183 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 4,977 mil. Kč | 4,566 mil. Kč |
| Osobní náklady | 198 tis. Kč | 238 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | 342 tis. Kč | 379 tis. Kč |
| Finanční výsledek | 0 Kč | −4 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 341 tis. Kč | 375 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | 341 tis. Kč | 375 tis. Kč |
| EBITDA | 342 tis. Kč | 379 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:01:04.911Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-15T02:15:33.489Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 15. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 18. 8. 2026