Profil společnosti

FALCORY spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 1997Neuvedeno
IČO: 25342088DS: cv45q4dSp. zn.: C 26941Kpt. Nálepky 765, Třebíč, 67401

Základní údaje

IČO
25342088
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
10. 6. 1997
Základní kapitál
100 000 Kč
Spisová značka
C 26941, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
způsob zastupování: za společnost jedná a podepisuje jednatel
Datová schránka
cv45q4d
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Kpt. Nálepky 765, Třebíč, 67401

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

JITKA AUEROVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Předmět podnikání a činnosti

  • obchodní činnost - nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
  • poradenská a konzultační činnost
  • zprostředkovatelská činnost

Časté otázky

Kde sídlí FALCORY spol. s r.o.?

Společnost FALCORY spol. s r.o. sídlí na adrese Kpt. Nálepky 765, Třebíč, 67401.

Jaké má FALCORY spol. s r.o. IČO?

IČO společnosti FALCORY spol. s r.o. je 25342088.

Kdy vznikla FALCORY spol. s r.o.?

Společnost FALCORY spol. s r.o. vznikla 10. 6. 1997.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:17:08.013Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 13. 5. 2026