Profil společnosti

V+M Nádražní restaurant s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19986–9 zaměstnanců
IČO: 25290134DIČ: CZ25290134plátce DPHDS: hi2a3a2Sp. zn.: C 13219Dukelské náměstí 269, Přelouč, 53501

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2021

Rozvaha

Aktiva 2021

3,73 mil. Kč

▲ 16.9 %

Vlastní kapitál 2021

3,388 mil. Kč

▲ 19.7 %

Cizí zdroje 2021

342 tis. Kč

▼ 5.3 %

Míra vlastního kapitálu 2021

90,8 %

▲ 2.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2021

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202021
Stálá aktiva0 Kč177 tis. Kč
Oběžná aktiva3,191 mil. Kč3,553 mil. Kč
Celková aktiva3,191 mil. Kč3,73 mil. Kč
Vlastní kapitál2,83 mil. Kč3,388 mil. Kč
Cizí zdroje361 tis. Kč342 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč3 tis. Kč
Krátkodobé závazky361 tis. Kč339 tis. Kč
Pasiva celkem3,191 mil. Kč3,73 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2021

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2021

5,695 mil. Kč

▼ 17.1 %

Čistý zisk 2021

559 tis. Kč

▲ 159.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202021
Tržby6,87 mil. Kč5,695 mil. Kč
Provozní výnosy7,495 mil. Kč7,232 mil. Kč
Náklady na prodané zboží5,937 mil. Kč3,739 mil. Kč
Osobní náklady2,46 mil. Kč2,912 mil. Kč
Odpisy29 tis. Kč–
Provozní zisk−931 tis. Kč565 tis. Kč
Finanční výsledek−7 tis. Kč−6 tis. Kč
Zisk před zdaněním−938 tis. Kč559 tis. Kč
Čistý zisk−938 tis. Kč559 tis. Kč
EBITDA−902 tis. Kč565 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:11:56.506Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T07:14:04.269Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 8. 2026