Profil společnosti

MM truhlářství s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20001–5 zaměstnanců
IČO: 25245601DIČ: CZ25245601plátce DPHDS: 3x2m8k6Sp. zn.: C 12513Gottliebova 35, Rokycany, 33701

Dalších 16 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

4,163 mil. Kč

6.7 %

Vlastní kapitál 2025

1,938 mil. Kč

15.0 %

Cizí zdroje 2025

2,225 mil. Kč

2.0 %

Míra vlastního kapitálu 2025

46,6 %

8.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva4,399 mil. Kč4,043 mil. Kč
Celková aktiva4,463 mil. Kč4,163 mil. Kč
Vlastní kapitál2,281 mil. Kč1,938 mil. Kč
Cizí zdroje2,182 mil. Kč2,225 mil. Kč
Pasiva celkem4,463 mil. Kč4,163 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

4,065 mil. Kč

11.9 %

Čistý zisk 2025

−343 tis. Kč

33.4 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby3,632 mil. Kč4,065 mil. Kč
Provozní výnosy3,641 mil. Kč4,096 mil. Kč
Náklady na prodané zboží3,368 mil. Kč3,765 mil. Kč
Osobní náklady779 tis. Kč702 tis. Kč
Provozní zisk−510 tis. Kč−374 tis. Kč
Finanční výsledek−5 tis. Kč31 tis. Kč
Zisk před zdaněním−515 tis. Kč−343 tis. Kč
Čistý zisk−515 tis. Kč−343 tis. Kč
EBITDA−510 tis. Kč−374 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:08:30.442Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T22:11:16.468Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 6. 2026