Profil společnosti

ARCA RB, spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19981–5 zaměstnanců
IČO: 25225766DS: u7bm3mpSp. zn.: C 10377Třída 1. máje 173, Horní Bříza, 33012

Další 3 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

25,81 mil. Kč

3.9 %

Vlastní kapitál 2024

25,17 mil. Kč

3.4 %

Cizí zdroje 2024

643 tis. Kč

22.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

97,5 %

0.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva26,85 mil. Kč25,74 mil. Kč
Oběžná aktiva24 tis. Kč67 tis. Kč
Celková aktiva26,87 mil. Kč25,81 mil. Kč
Vlastní kapitál26,05 mil. Kč25,17 mil. Kč
Cizí zdroje826 tis. Kč643 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky826 tis. Kč643 tis. Kč
Pasiva celkem26,87 mil. Kč25,81 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

1,008 mil. Kč

4.4 %

Čistý zisk 2024

−878 tis. Kč

16.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,054 mil. Kč1,008 mil. Kč
Provozní výnosy1,054 mil. Kč1,008 mil. Kč
Náklady na prodané zboží602 tis. Kč421 tis. Kč
Osobní náklady379 tis. Kč347 tis. Kč
Odpisy1,104 mil. Kč1,104 mil. Kč
Provozní zisk−1,046 mil. Kč−878 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním−1,046 mil. Kč−878 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−1,046 mil. Kč−878 tis. Kč
EBITDA58 tis. Kč226 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:04:45.674Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 6. 2026