Profil společnosti

LAM plus s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19971–5 zaměstnanců
IČO: 25129619DIČ: CZ25129619plátce DPHDS: cjgqz72Sp. zn.: C 52154Vltavská 221, Štěchovice, 25207

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,562 mil. Kč

23.3 %

Vlastní kapitál 2024

−963 tis. Kč

134.9 %

Cizí zdroje 2024

4,359 mil. Kč

10.4 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-27 %

206.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva74 tis. Kč86 tis. Kč
Oběžná aktiva4,429 mil. Kč3,292 mil. Kč
Celková aktiva4,647 mil. Kč3,562 mil. Kč
Vlastní kapitál−410 tis. Kč−963 tis. Kč
Cizí zdroje4,867 mil. Kč4,359 mil. Kč
Krátkodobé závazky4,867 mil. Kč4,359 mil. Kč
Pasiva celkem4,647 mil. Kč3,562 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

17,9 mil. Kč

5.6 %

Čistý zisk 2024

−548 tis. Kč

183.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby18,96 mil. Kč17,9 mil. Kč
Provozní výnosy18,97 mil. Kč17,93 mil. Kč
Náklady na prodané zboží16,78 mil. Kč16,15 mil. Kč
Osobní náklady1,919 mil. Kč2,25 mil. Kč
Odpisy151 tis. Kč62 tis. Kč
Provozní zisk−265 tis. Kč−699 tis. Kč
Finanční výsledek72 tis. Kč151 tis. Kč
Zisk před zdaněním−193 tis. Kč−548 tis. Kč
Čistý zisk−193 tis. Kč−548 tis. Kč
EBITDA−114 tis. Kč−637 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:30:35.613Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:41:17.289Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 7. 2026