MARATON TOUR, s.r.o.

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 1997
IČO: 25117980Pplk. Sochora 732, Praha, 17000

Základní údaje

IČO
25117980
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
2. 4. 1997
Datum zániku
28. 2. 2017

Sídlo

Pplk. Sochora 732, Praha, 17000

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí MARATON TOUR, s.r.o.?

Společnost MARATON TOUR, s.r.o. sídlí na adrese Pplk. Sochora 732, Praha, 17000.

Jaké má MARATON TOUR, s.r.o. IČO?

IČO společnosti MARATON TOUR, s.r.o. je 25117980.

Kdy vznikla MARATON TOUR, s.r.o.?

Společnost MARATON TOUR, s.r.o. vznikla 2. 4. 1997.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 4. 2026