Profil společnosti
M-nails, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 19961–5 zaměstnanců
IČO: 25054406DIČ: CZ25054406plátce DPHDS: ix6m9gsSp. zn.: C 45574Novákových 805, Praha, 18000
Další 1 rok historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
3,633 mil. Kč
▼ 31.1 %
Vlastní kapitál 2024
3,461 mil. Kč
▼ 31.6 %
Cizí zdroje 2024
172 tis. Kč
▼ 20.0 %
Míra vlastního kapitálu 2024
95,3 %
▼ 0.7 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 5,272 mil. Kč | 3,633 mil. Kč |
| Celková aktiva | 5,272 mil. Kč | 3,633 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 5,057 mil. Kč | 3,461 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 215 tis. Kč | 172 tis. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 18 tis. Kč | 19 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 197 tis. Kč | 153 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 5,272 mil. Kč | 3,633 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
206 tis. Kč
▼ 31.8 %
Čistý zisk 2024
−1,596 mil. Kč
▼ 174.7 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 302 tis. Kč | 206 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 305 tis. Kč | 211 tis. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 384 tis. Kč | 1,036 mil. Kč |
| Osobní náklady | 475 tis. Kč | 384 tis. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | – |
| Provozní zisk | −575 tis. Kč | −1,594 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −6 tis. Kč | −2 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −581 tis. Kč | −1,596 mil. Kč |
| Čistý zisk | −581 tis. Kč | −1,596 mil. Kč |
| EBITDA | −575 tis. Kč | −1,594 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:18:22.261Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-05T22:39:32.920Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 7. 2026