Profil společnosti
STEBAL Spedition, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 19981–5 zaměstnanců
IČO: 25036114DIČ: CZ25036114plátce DPHDS: fieuscqSp. zn.: C 13739Horská 302, Dubí, 41702
Dalších 9 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2021
Rozvaha
Aktiva 2021
778 mil. Kč
▲ 12.1 %
Vlastní kapitál 2021
427,6 mil. Kč
▲ 10.1 %
Cizí zdroje 2021
350,4 mil. Kč
▲ 14.7 %
Míra vlastního kapitálu 2021
55 %
▼ 1.8 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2021
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2020 | 2021 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 103,3 mil. Kč | 74,41 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 590,7 mil. Kč | 703,6 mil. Kč |
| Celková aktiva | 694 mil. Kč | 778 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 388,5 mil. Kč | 427,6 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 305,4 mil. Kč | 350,4 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 305,4 mil. Kč | 350,4 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 694 mil. Kč | 778 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2021
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2021
2,5 mld. Kč
▲ 12.1 %
Čistý zisk 2021
52,31 mil. Kč
▼ 25.1 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2020 | 2021 |
|---|---|---|
| Tržby | 2,231 mld. Kč | 2,5 mld. Kč |
| Provozní výnosy | 2,231 mld. Kč | 2,5 mld. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 1,761 mld. Kč | 2,011 mld. Kč |
| Osobní náklady | 109,6 mil. Kč | 155,3 mil. Kč |
| Odpisy | 67,03 mil. Kč | 50,97 mil. Kč |
| Provozní zisk | 79,71 mil. Kč | 74,81 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −9,818 mil. Kč | −10,23 mil. Kč |
| Zisk před zdaněním | 69,89 mil. Kč | 64,58 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 12,26 mil. Kč |
| Čistý zisk | 69,89 mil. Kč | 52,31 mil. Kč |
| EBITDA | 146,7 mil. Kč | 125,8 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:03:25.922Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-14T22:39:08.882Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 15. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 26. 8. 2026