Profil společnosti

BARVY P & P s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19971–5 zaměstnanců
IČO: 25029576DIČ: CZ25029576plátce DPHDS: s6tqp4iSp. zn.: C 13244Žižkova 312, Jirkov, 43111

Dalších 20 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

9,911 mil. Kč

0.1 %

Vlastní kapitál 2024

−845 tis. Kč

17.7 %

Cizí zdroje 2024

10,7 mil. Kč

1.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-8,5 %

17.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva5,437 mil. Kč4,692 mil. Kč
Oběžná aktiva4,446 mil. Kč5,18 mil. Kč
Celková aktiva9,917 mil. Kč9,911 mil. Kč
Vlastní kapitál−1,027 mil. Kč−845 tis. Kč
Cizí zdroje10,89 mil. Kč10,7 mil. Kč
Krátkodobé závazky10,89 mil. Kč10,7 mil. Kč
Pasiva celkem9,917 mil. Kč9,911 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

3,965 mil. Kč

10.9 %

Čistý zisk 2024

182 tis. Kč

25.4 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby4,449 mil. Kč3,965 mil. Kč
Provozní výnosy4,462 mil. Kč4,878 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,38 mil. Kč2,824 mil. Kč
Osobní náklady784 tis. Kč655 tis. Kč
Odpisy716 tis. Kč473 tis. Kč
Provozní zisk447 tis. Kč329 tis. Kč
Finanční výsledek−203 tis. Kč−147 tis. Kč
Zisk před zdaněním244 tis. Kč182 tis. Kč
Čistý zisk244 tis. Kč182 tis. Kč
EBITDA1,163 mil. Kč802 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:04:19.550Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:39:54.460Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 6. 2026