Profil společnosti
Středisko pro úspory energie s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 199710–19 zaměstnanců
IČO: 25015516DIČ: CZ25015516plátce DPHDS: upy4428Sp. zn.: C 11909tř. Budovatelů 1353, Most, 43401
Dalších 13 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2023
Rozvaha
Aktiva 2023
32,35 mil. Kč
▼ 10.1 %
Vlastní kapitál 2023
22,41 mil. Kč
▼ 0.9 %
Cizí zdroje 2023
9,944 mil. Kč
▼ 25.5 %
Míra vlastního kapitálu 2023
69,3 %
▲ 10.1 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2023
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 9,322 mil. Kč | 9,631 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 26,65 mil. Kč | 22,72 mil. Kč |
| Celková aktiva | 35,98 mil. Kč | 32,35 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 22,62 mil. Kč | 22,41 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 13,35 mil. Kč | 9,944 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 13,35 mil. Kč | 9,944 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 35,98 mil. Kč | 32,35 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2023
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2023
12,2 mil. Kč
▲ 48.3 %
Čistý zisk 2023
−215 tis. Kč
▲ 93.0 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2022 | 2023 |
|---|---|---|
| Tržby | 8,223 mil. Kč | 12,2 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 8,756 mil. Kč | 12,83 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 6,046 mil. Kč | 4,821 mil. Kč |
| Osobní náklady | 5,652 mil. Kč | 7,927 mil. Kč |
| Provozní zisk | −3,199 mil. Kč | −162 tis. Kč |
| Finanční výsledek | 136 tis. Kč | −53 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −3,063 mil. Kč | −215 tis. Kč |
| Čistý zisk | −3,063 mil. Kč | −215 tis. Kč |
| EBITDA | −3,199 mil. Kč | – |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:02:03.187Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:39:03.735Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 5. 2026