Profil společnosti

KALMA II. s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19961–5 zaměstnanců
IČO: 25010441DIČ: CZ25010441plátce DPHDS: cafewmhSp. zn.: C 10782Stará Louka 460, Karlovy Vary, 36001

Dalších 16 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

126,6 mil. Kč

2.7 %

Vlastní kapitál 2025

−39,8 mil. Kč

1.9 %

Cizí zdroje 2025

166,4 mil. Kč

1.6 %

Míra vlastního kapitálu 2025

-31,5 %

4.7 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva128,2 mil. Kč124,9 mil. Kč
Oběžná aktiva1,825 mil. Kč1,707 mil. Kč
Celková aktiva130,1 mil. Kč126,6 mil. Kč
Vlastní kapitál−39,06 mil. Kč−39,8 mil. Kč
Cizí zdroje169,1 mil. Kč166,4 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky169,1 mil. Kč166,4 mil. Kč
Pasiva celkem130,1 mil. Kč126,6 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

3,98 mil. Kč

4.4 %

Čistý zisk 2025

−744 tis. Kč

81.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby4,165 mil. Kč3,98 mil. Kč
Provozní výnosy4,165 mil. Kč4,009 mil. Kč
Náklady na prodané zboží935 tis. Kč0 Kč
Osobní náklady185 tis. Kč186 tis. Kč
Odpisy3,382 mil. Kč3,382 mil. Kč
Provozní zisk−428 tis. Kč−661 tis. Kč
Finanční výsledek19 tis. Kč−83 tis. Kč
Zisk před zdaněním−409 tis. Kč−744 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−409 tis. Kč−744 tis. Kč
EBITDA2,954 mil. Kč2,721 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:09:01.294Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:38:49.819Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 7. 2026