Profil společnosti

Artan Group Civil Support for Ukraine z.s.

Aktivní
SpolekZal. 2026Neuvedeno
IČO: 24926884DS: rwccyz7Sp. zn.: L 81965Táboritská 880, Praha, 13000

Základní údaje

IČO
24926884
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
8. 4. 2026
Spisová značka
L 81965, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Ředitel zastupuje spolek samostatně ve všech záležitostech.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
rwccyz7
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Táboritská 880, Praha, 13000

Lidé a vlastníci

Jednatel

FELIKS VOLKOV

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Artan Group Civil Support for Ukraine z.s.?

Společnost Artan Group Civil Support for Ukraine z.s. sídlí na adrese Táboritská 880, Praha, 13000.

Jaké má Artan Group Civil Support for Ukraine z.s. IČO?

IČO společnosti Artan Group Civil Support for Ukraine z.s. je 24926884.

Kdy vznikla Artan Group Civil Support for Ukraine z.s.?

Společnost Artan Group Civil Support for Ukraine z.s. vznikla 8. 4. 2026.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:25:40.069Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 9. 2026