BERTOL COMPANY s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20121–5 zaměstnanců
IČO: 24852538DIČ: CZ24852538plátce DPHDS: dd2mszkSp. zn.: C 77629Dvořákova 784, Hustopeče, 69301
Základní údaje
- IČO
- 24852538
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 6. 11. 2012
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 77629, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Za společnost jedná každý z jednatelů samostatně.
- Počet členů orgánu
- 2
- Datová schránka
- dd2mszk
- Počet zaměstnanců
- 1–5 zaměstnanců
Sídlo
Dvořákova 784, Hustopeče, 69301
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Spolehlivý plátce DPH
- Aktivní firma
- Zveřejněné bankovní účty (§ 109)
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 22. 3. 2026Zapsán společník — podíl 100 %
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 1. 2. 2023Změna předmětu podnikání — nově „Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (v rozsahu všech oborů činností s výjimkou oboru činnosti Výroba, obchod a služby jinde nezařazené).“
- 1. 2. 2023Změna způsobu jednání — nově „Za společnost jedná každý z jednatelů samostatně.“
Předmět podnikání a činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona (v rozsahu všech oborů činností s výjimkou oboru činnosti Výroba, obchod a služby jinde nezařazené).
DPH
Spolehlivý plátce- DIČ
- CZ24852538
- Plátce DPH
- Ano
- Finanční úřad
- FÚ kód 461
- Zveřejněné účty
- 2108574486/2700
Časté otázky
Kde sídlí BERTOL COMPANY s.r.o.?
Společnost BERTOL COMPANY s.r.o. sídlí na adrese Dvořákova 784, Hustopeče, 69301.
Jaké má BERTOL COMPANY s.r.o. IČO a DIČ?
IČO společnosti BERTOL COMPANY s.r.o. je 24852538, DIČ je CZ24852538.
Kdy vznikla BERTOL COMPANY s.r.o.?
Společnost BERTOL COMPANY s.r.o. vznikla 6. 11. 2012.
Je BERTOL COMPANY s.r.o. plátcem DPH?
Ano, společnost BERTOL COMPANY s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ24852538).
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T09:45:32.469Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 5. 2026