Profil společnosti

EMI Optika s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20111–5 zaměstnanců
IČO: 24834696DIČ: CZ24834696plátce DPHDS: az7zz43Sp. zn.: C 178715Pod hřištěm 575, Lány, 27061

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

4,759 mil. Kč

14.2 %

Vlastní kapitál 2024

4,472 mil. Kč

11.0 %

Cizí zdroje 2024

287 tis. Kč

106.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

94 %

2.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva16 tis. Kč0 Kč
Oběžná aktiva4,144 mil. Kč4,751 mil. Kč
Celková aktiva4,168 mil. Kč4,759 mil. Kč
Vlastní kapitál4,029 mil. Kč4,472 mil. Kč
Cizí zdroje139 tis. Kč287 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky139 tis. Kč287 tis. Kč
Pasiva celkem4,168 mil. Kč4,759 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

5,924 mil. Kč

11.3 %

Čistý zisk 2024

443 tis. Kč

45.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby5,321 mil. Kč5,924 mil. Kč
Provozní výnosy5,321 mil. Kč5,924 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,553 mil. Kč2,819 mil. Kč
Osobní náklady1,67 mil. Kč2,46 mil. Kč
Odpisy32 tis. Kč16 tis. Kč
Provozní zisk1,007 mil. Kč629 tis. Kč
Finanční výsledek0 Kč−64 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,007 mil. Kč565 tis. Kč
Daň z příjmů191 tis. Kč122 tis. Kč
Čistý zisk816 tis. Kč443 tis. Kč
EBITDA1,039 mil. Kč645 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:21:23.204Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:36:10.713Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 5. 2026