Profil společnosti
STANDEJ s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 20111–5 zaměstnanců
IČO: 24829897DS: 56rzru4Sp. zn.: C 178267náměstí Generála Kutlvašra 590, Praha, 14000
Dalších 6 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
891 tis. Kč
▲ 10.8 %
Vlastní kapitál 2025
−112 tis. Kč
▼ 214.3 %
Cizí zdroje 2025
1,003 mil. Kč
▲ 42.1 %
Míra vlastního kapitálu 2025
-12,6 %
▼ 203.1 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 804 tis. Kč | 891 tis. Kč |
| Celková aktiva | 804 tis. Kč | 891 tis. Kč |
| Vlastní kapitál | 98 tis. Kč | −112 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 706 tis. Kč | 1,003 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 9 tis. Kč | 10 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 697 tis. Kč | 993 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 804 tis. Kč | 891 tis. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
325 tis. Kč
▼ 52.6 %
Čistý zisk 2025
−211 tis. Kč
▼ 51.8 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 686 tis. Kč | 325 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 686 tis. Kč | 325 tis. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 7 tis. Kč | – |
| Osobní náklady | 675 tis. Kč | 340 tis. Kč |
| Provozní zisk | −137 tis. Kč | −209 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −2 tis. Kč | −2 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −139 tis. Kč | −211 tis. Kč |
| Čistý zisk | −139 tis. Kč | −211 tis. Kč |
| EBITDA | −137 tis. Kč | −209 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:34:32.846Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 3. 9. 2026