Profil společnosti

SVS - stavitelství s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20111–5 zaměstnanců
IČO: 24806293DIČ: CZ24806293plátce DPHDS: tyvx8qkSp. zn.: C 36065Plavební 169, Děčín, 40502

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,541 mil. Kč

775.6 %

Vlastní kapitál 2024

−1,833 mil. Kč

19.5 %

Cizí zdroje 2024

3,374 mil. Kč

37.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-119 %

90.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Oběžná aktiva176 tis. Kč1,541 mil. Kč
Celková aktiva176 tis. Kč1,541 mil. Kč
Vlastní kapitál−2,277 mil. Kč−1,833 mil. Kč
Cizí zdroje2,453 mil. Kč3,374 mil. Kč
Dlouhodobé závazky96 tis. Kč104 tis. Kč
Krátkodobé závazky2,357 mil. Kč3,27 mil. Kč
Pasiva celkem176 tis. Kč1,541 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

5,074 mil. Kč

38.2 %

Čistý zisk 2024

561 tis. Kč

185.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby3,672 mil. Kč5,074 mil. Kč
Provozní výnosy3,672 mil. Kč5,074 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,446 mil. Kč2,968 mil. Kč
Osobní náklady1,741 mil. Kč1,332 mil. Kč
Provozní zisk−638 tis. Kč635 tis. Kč
Finanční výsledek−15 tis. Kč−6 tis. Kč
Zisk před zdaněním−653 tis. Kč629 tis. Kč
Daň z příjmů68 tis. Kč
Čistý zisk−653 tis. Kč561 tis. Kč
EBITDA−638 tis. Kč635 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:05:17.127Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:35:29.236Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 7. 2026