Profil společnosti

Advantis Medical s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2010200–249 zaměstnanců
IČO: 24774880DIČ: CZ24774880plátce DPHDS: pcmwmj8Sp. zn.: C 173258Českomoravská 2532, Praha, 19000

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

65,84 mil. Kč

55.8 %

Vlastní kapitál 2024

41,83 mil. Kč

61.8 %

Cizí zdroje 2024

21,69 mil. Kč

82.4 %

Míra vlastního kapitálu 2024

63,5 %

266.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč237 tis. Kč
Oběžná aktiva148,9 mil. Kč65,39 mil. Kč
Celková aktiva149 mil. Kč65,84 mil. Kč
Vlastní kapitál25,85 mil. Kč41,83 mil. Kč
Cizí zdroje122,9 mil. Kč21,69 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky122,9 mil. Kč17,19 mil. Kč
Pasiva celkem149 mil. Kč65,84 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

200,4 mil. Kč

42.4 %

Čistý zisk 2024

37,98 mil. Kč

52.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby140,8 mil. Kč200,4 mil. Kč
Provozní výnosy140,9 mil. Kč200,5 mil. Kč
Náklady na prodané zboží20,96 mil. Kč48,18 mil. Kč
Osobní náklady68,67 mil. Kč103,4 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk29,85 mil. Kč47,81 mil. Kč
Finanční výsledek1,135 mil. Kč822 tis. Kč
Zisk před zdaněním30,99 mil. Kč48,63 mil. Kč
Daň z příjmů6,018 mil. Kč10,66 mil. Kč
Čistý zisk24,97 mil. Kč37,98 mil. Kč
EBITDA29,85 mil. Kč47,81 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:49:34.577Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:34:44.369Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 8. 2026