Profil společnosti

INTER ENERGY Czech Republic s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2010Neuvedeno
IČO: 24706418DS: wxzsiw2Sp. zn.: C 72491Havlíčkova 1598, Boskovice, 68001

Základní údaje

IČO
24706418
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
2. 7. 2010
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 72491, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Jménem společnosti jedná jednatel samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
wxzsiw2
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Havlíčkova 1598, Boskovice, 68001

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

GIOVANNI ZANCONATO

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2012

Aktiva

569 tis. Kč

2.7 %

Vlastní kapitál

38 tis. Kč

38.7 %

Cizí zdroje

528 tis. Kč

8.4 %

Míra vlastního kapitálu

6,7 %

40.3 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2012

Čistý zisk

−24 tis. Kč

65.2 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Časté otázky

Kde sídlí INTER ENERGY Czech Republic s.r.o.?

Společnost INTER ENERGY Czech Republic s.r.o. sídlí na adrese Havlíčkova 1598, Boskovice, 68001.

Jaké má INTER ENERGY Czech Republic s.r.o. IČO?

IČO společnosti INTER ENERGY Czech Republic s.r.o. je 24706418.

Kdy vznikla INTER ENERGY Czech Republic s.r.o.?

Společnost INTER ENERGY Czech Republic s.r.o. vznikla 2. 7. 2010.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:07:20.954Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 24. 8. 2026